Որակավորման մրցաշարեր

Պաշտոնական մրցաշարերը դիտեք այս էջում։


#Մրցաշարի անվանումԱնցկացման վայրըԺամկետներ
1Անդրանիկ Մարգարյանի 13-րդ հուշամրցաշարՀայաստանի շախմատի ակադեմիա2023-01-08/2023-01-16
23-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-01-23/2023-01-31
3Արաբկիրի շ/դ-ի առաջնության 1/2-րդԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-01-23/2023-02-02
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՀայաստանի շախմատի ակադեմիա2023-01-30/2023-02-06
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՏ. Պետրոսյանի անվան շախմատի տուն2023-01-30/2023-02-06
62-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-02-01/2023-02-10
73-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-02-01/2023-02-10
8Քանաքեռ-Զեյթունի շ/դ-ի առաջնության 1/4-րդՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-02-01/2023-02-09
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-02-02/2023-02-10
10Կայծակնային շախմատի մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-02-04/2023-02-04
111-ին կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-02-06/2023-02-15
123-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՏ. Պետրոսյանի անվան շախմատի տուն2023-02-08/2023-02-15
13Դավթաշենի շ/դ-ի բաց առաջնության 1/4-րդԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-02-10/2023-02-10
142-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-02-13/2023-02-23
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-02-15/2023-02-23
163-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-02-16/2023-02-24
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-02-16/2023-02-24
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-02-20/2023-02-28
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-02-22/2023-03-02
201-ին կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-03-01/2023-03-11
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-03-02/2023-03-10
223-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-03-06/2023-03-14
233-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-03-09/2023-03-17
24ՆՀՏ-ի շախմատի առաջնության 1/8-րդՆորքի հայորդյաց տուն2023-03-13/2023-03-20
25Աջափնյակի շ/դ-ի բաց առաջնության 1/4-րդԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-03-14/2023-03-23
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-03-16/2023-03-24
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-03-16/2023-03-24
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-03-20/2023-03-28
292-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-03-31/2023-04-10
30Աջափնյակի շ/դ-ի բաց առաջնության 1/2-րդԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-04-03/2023-04-12
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-04-04/2023-04-12
32Արագ շախմատի մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-04-04/2023-04-04
332-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-04-04/2023-04-13
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-04-06/2023-04-14
35ՆՀՏ-ի շախմատի առաջնության 1/4-րդՆորքի հայորդյաց տուն2023-04-10/2023-04-17
36Աջափնյակի շ/դ-ի բաց առաջնության եզրափակիչԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-04-18/2023-04-28
374-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-04-18/2023-04-27
382-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-04-25/2023-05-05
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-05-02/2023-05-10
403-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-05-04/2023-05-12
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-05-08/2023-05-17
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-05-10/2023-05-18
43Արաբկիրի շ/դ-ի առաջնության եզրափակիչԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-05-10/2023-05-19
442-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-05-11/2023-05-20
453-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-05-11/2023-05-20
46Դավթաշենի շ/դ-ի բաց առաջնության 1/2-րդԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-05-18/2023-05-26
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-05-18/2023-05-26
482-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-05-22/2023-05-31
49ՆՀՏ-ի շախմատի առաջնության 1/2-րդՆորքի հայորդյաց տուն2023-05-22/2023-05-30
50Արագ շախմատի մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-05-28/2023-05-28
513-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-05-29/2023-06-07
524-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-06-02/2023-06-10
534-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-06-06/2023-06-14
544-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-06-07/2023-06-15
554-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-06-12/2023-06-20
56ՆՀՏ-ի շախմատի առաջնության եզրափակիչՆորքի հայորդյաց տուն2023-06-12/2023-06-20
57Քանաքեռ-Զեյթունի շ/դ-ի առաջնության 1/2-րդՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-06-12/2023-06-20
582-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱջափնյակի շախմատի դպրոց2023-06-15/2023-06-24
593-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-06-15/2023-06-23
603-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-06-15/2023-06-23
613-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-06-20/2023-06-28
622-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-06-28/2023-07-07
633-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-06-28/2023-07-07
643-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-07-03/2023-07-12
65Ավանի բաց մրցաշարԱվանի շախմատի դպրոց2023-07-06/2023-07-15
662-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-09-25/2023-10-04
673-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-10-03/2023-10-11
684-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-10-05/2023-10-13
692-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-10-10/2023-10-19
704-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-10-16/2023-10-24
714-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-10-18/2023-10-26
723-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-10-19/2023-10-27
731-ին կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-10-31/2023-11-09
743-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-11-01/2023-11-09
752-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-11-01/2023-11-10
762-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-11-08/2023-11-17
773-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-11-08/2023-11-17
78Կայծակնային շախմատի մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-11-12/2023-11-12
792-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-11-14/2023-11-23
802-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-11-20/2023-11-29
81Ռաֆայել Վահանյանի շ/դ-ի գավաթ-2023Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-11-21/2023-11-30
824-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-11-21/2023-11-29
83Դավթաշենի շ/դ-ի բաց առաջնության եզրափակիչԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-11-30/2023-12-09
84Արաբկիրի շ/դ-ի առաջնության 1/4-րդԱրաբկիրի շախմատի դպրոց2023-12-11/2023-12-19
854-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԷրեբունու շախմատի դպրոց2023-12-13/2023-12-21
864-րդ կարգի որակավորման մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-12-13/2023-12-21
874-րդ կարգի որակավորման մրցաշարԴավթաշենի շախմատի դպրոց2023-12-14/2023-12-22
88Քանաքեռ-Զեյթունի շ/դ-ի առաջնության եզրափակիչՔանաքեռ-Զեյթունի շախմատի դպրոց2023-12-18/2023-12-27
89Կայծակնային շախմատի մրցաշարՌաֆայել Վահանյանի շախմատի դպրոց2023-12-23/2023-12-23